Slevový program Black Bass

Věrnostní slevový program internetového obchodu Black Bass


Členem věrnostního slevového programu Eshop - Black Bass se stanete pouhou registrací na našem webu : www.blackbass.cz.  Slevy 5% - 13%  a speciální akce pro registrované zákazníky Vám přinesou řadu výhodných nákupů na sortiment internetového obchodu Black Bass.


Úvod - upozornění


Věrnostní program pro zákazníky internetového obchodu www.blackbass.cz společnosti BLACK FISH s.r.o. poskytuje nadstandardtní výhody registrovaným zákazníkům.

Předpokladem pro využití tohoto programu je realizace platné registrace na www.blackbass.cz


Po registraci v internetovém obchodě www.blackbass.cz  je nutné přihlásit se do eshopu jako registrovaný zákazník svým přihlašovacím jménem a heslem.

Ceny v eshopu se Vám automaticky přepočítají dle Vaší aktuální slevy. Bez přihlášení nelze uplatňovat nárok na slevu! 


Výhody pro registrované zákazníky


Výhody a slevy získané registrací v eshopu www.blackbass.cz platí jen pro nákupy realizované v internetovém obchodě. V kamenné prodejně platí jiný věrnostní program a není možné tyto slevy na prodejně uplatňovat!


Každému řádně zaregistrovanému zákazníkovi se budou částky za jeho objednávky sčítat na jeho účet a po dosažení další postupové hranice mu bude v následující objednávce navýšen slevový věrnostní rabat na odpovídající hodnotu. 


Slevové skupiny pro registrované zákazníky


Nový zákazník - 5% sleva

Sleva ve výši 5% je základní slevou poskytovanou při celkové útratě 1 Kč až 30000 Kč. Po dosažení celkové útraty 30000 Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 10% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.


VIP - 10% sleva

Sleva ve výši 10% je slevou poskytovanou při celkové útratě 30001 Kč až 60000 Kč. Po dosažení celkové útraty 60000 Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 13% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.


TOP - 13% sleva

Sleva ve výši 13% je slevou poskytovanou při celkové útratě nad 60001 Kč. Načítání celkové útraty není časově omezeno.


Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů


Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky a nařízeními Evropské unie zejména pak s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Veškeré informace o zpracování osobních údajů si můžete prohlédnout  zde.


Společnost BLACK FISH, s.r.o. si vyhrazuje možnost v případě neaktuálních či nepřesných údajů vyřadit registrovaného zákazníka z slevového programu, neboť je povinna na základě § 5 odst. 1 písm. c) zákona 101/2000 Sb. taková data zlikvidovat.


Na co nelze uplatnit slevový program


Věrnostní slevy nelze uplatnit na produkty na e-shopu www.blackbass.cz , které jsou již zlevněné, probíhé na ně akce ( např. Sleva, Výprodej atd) a některé vybrané značky.