FÍDŽA NA LOVU...

Posted by admin 02/05/2018 0 Komentář Blog Filipa Dušáka,

 


    Ahoj pažouti )))    


 

jelikož se voda už pěkně ohřála, a venku je stále hezké počasí, tak jsem zavolal kamarádovi rybníkaři – pohodáři Milanovy, zda má čas a rovnou jsme dohodli 3 denní výpravu na kapry.

 

 

Hezky pod bivakem, tak jak to máme rádi. Milan, jelikož pracoval poslední pár let na soukromém rybníku, kde se pořád dokola, tahali velký kapři, a jeseteři, na boilie, tak trochu brblal:“ jeeeee, další kuličkář“, ale nakonec si zabalil feeder, nějaké rousnice, jeden kaprák, lehátko, spacák atd. 

 

 

Nakoupily jsme něco na gril, a mohli jsme vyrazit na první letošní výpravu za svazovými kapry. 
Přibalil jsem kuličky od kamaráda Krištofa Kučery - Mikbaits G2 krab ančovička asa, a Pampelišku, krmný „kule“ Robin red, a losos.

 

 

Něco málo jsem vzal také od firmy Starbaits - oblíbené boilie Probiotic Red One, a také jsem vzal pár kilo krmných kulí. Milan, když to viděl, tak řekl, že jsem magor, ale na to jsem zvyklí ))). Já mám raději víc, než míň, diť co, ať zbude klidně na příště, no neee.

 

Výprava dopadla podle mého názoru parádně. Milan si hezky “zafeedroval”,a já počapal pár tloušťů, jesenů, skaláků, cejnů i pár menších kapříků, a jednoho většího krasavce o váze12kg a délce 82cm. Už se těším na další výpravu.

 

 

 

 

Zatím přeji všem Petrův zdar!
Váš fídža.

 

Leave a Comment