MEGABASS & BLACK BASS

Posted by admin 05/02/2018 0 Komentář
Woblery MEGABASS  
Forma následuje emoci. Produkty Megabass nejsou vyvíjeny jen proto, aby překonaly konkurenci….mají také inspirovat. Jako japonští řemeslníci ctíme tradici jednoduchosti a elegance, která formovala naší historii. Forma sleduje funkčnost, a ještě dále: forma sleduje emooci…

 

V roce 1986 vzniká v garáži Yuki Ita první wobler Megabass. Nyní se továrna Megabass nachází v Hamamatsu, srdci japonské výroby na půli cesty mezi Tokiem a Osakou, ve stejné oblasti, kde sídlí Honda, Yamaha a Suzuki. V Japonsku během dvou let převálcoval Megabass konkurenci, a Japonsko mu začalo být malé. Na začátku 90let přijel designér, a ředitel Yuki Ito do USA ,  navštívil řadu rybářských obchodů a profesionálních závodníků,  a  vyzval  je k soutěži. Pravidla byla jednoduchá: Jestliže by Američan vyhrál, koupí Yuki jeho nářádí a nástrahy z obchodu. A naopak…Jak závod dopadl, může každý vidět dnes.  Megabass koupíte nejen v Americe, ale i ve všech ostatních světadílech.

Díky prodejně BLACKBASS na Vinohradech i u nás v Praze.

Dodnes Megabass ztělesňuje tuto odvahu. Každá nástraha snoubí ruční práci, a technologickou inovaci. Každá jedna nástraha je založena na ručně vyřezávaných originálech Yuki Ita. Jednotlivé  fáze výroby jsou sledovány náročnými kontrolami kvality - nemůže se tedy stát, že by nástraha nefungovala, byla mechanicky poškrábána, nebo že by ji zákazník musel nějak opravovat, například ohýbat očko nástrahy, a podobně. Každá nástraha je jedinečná, minimálně 3 roky testovaná. Talent Yuki Ita  v kombinaci s odhodláním dalších inovací, kvalitou, je zřejmý z každé jedné nástrahy. Jako Japonec navrhuje design s touhou šířit japonskou kulturu, a umění do jiných zemí.

 

Nabídka prodejny BLACK BASS je velmi široká a zahrnuje woblery MEGABASS hladinové, plovoucí i potápivé v dostatečné rozmanitosti řad a v průběžném množství cca 150 a 200 ks. Za BlackBass dodáváme : Megabass – pakliže se používá tak, jak má (u každého modelu naleznete na youtube videa), je prostě nejvíc.  Je drahý, to je pravda, ale nachytá ryby. Je to prostě investice, která se okamžitě zhodnotí u vody. Kdo zkusil, tak už nic jiného, rozuměj „nejaponského“, nebude chtít.

 

 Pro ilustraci výběr z modelů, které můžete u nás na prodejně nebo na e-shopu zakoupit :

 

Megabass POPX-technologie Bio sound, napodobující zvuk prchající rybičky

Megabass BAIT-X - 6,6cm/10,5g ,2-2,5m zvláštní žlábky po stranách lopatky, což umožňuje nezvyklé chvění nástrahy 

Megabass MR-X Griffon - 4,5cm/7g, 1,5-2,5m,díky lopatce dobře odskakuje od překážek 

 

Megabass Baby Griffon -  3,8cm/4,5g,0,5m velmi daleké a přesné hody

Megabass Deep-X - 100 5,8cm/11g,2,5-3m 

Megabass Live-X Smolt - 4,8cm/3,5g,0,6-0,8m

 

Megabass Diving Flat Slap - 7,7cm/10,5g,2-2,5m

Leave a Comment